Birlikte çalışalım, birlikte kazanalım, birlikte mutlu olalım…


Hakkımızda


Yönetim Kurulu Başkanı
( Hakan Yardemir )

EGDAŞ uzman mühendislik ve müteahhitlik firmasıdır. Elektrik-Makine-Enstrüman-Elektronik alanlarında deneyimli kadrolarımızla yurt içi ve yurt dışında önemli projelere imza attık. Taahhüt ettiğimiz tesislerin projelendirilmesi ve projeye uyumlu yürütülmesi temel önceliğimizdir. Uzman mühendis ekibimiz değişken gelişimi, değişmez verilere dönüştürme aksiyonlarını uzmanlıkları ile başarılı bir şekilde yürüterek, çözüm ortağı olduğumuz projelerimizde önceliklerimizin getirdiği başarılar da büyük pay sahibidir.

Yatırımcı firmalara ihale öncesinde danışmanlık ve avan proje hizmeti de vermekteyiz. Bu hizmetimiz EGDAŞ’ı seçkin kılmaktadır. Yatırımcı firmalarla ilişkilerimize kaliteden ödün vermeden iş programına ve iş güvenliği kurallarına uyarak, iş akışını sistematik olarak sürdürmekteyiz.

Tesisin hizmete alınmasından sonra oluşabilecek arızalara karşı destek hizmetimiz ile işleyişin sürekliliğini sağlıyor, aksaklıkları önlüyoruz.

İş güvenliği, projelerimiz de yüksek öncelikli ilk adımımızdır. Her şantiyemiz de iş güvenliği ekibimiz ayrı olarak personelin eğitimi, şantiye iş güvenliği uygulamalarının belirlenmesi gibi konular da hizmet vermektedir. İş güvenliği konusunda eğitimli kadrolar ile çalışarak proje ve çalışanların güvenliği kontrol altına alınmaktadır.

Sektörümüzdeki Teknolojik gelişmelerini ve yeni ürünleri yakından takip ederek AR-GE’nin kurumsal gelişim getirilerinin sonuçlarını projelerimize yansıtmaktayız.

“Birlikte çalışalım, birlikte kazanalım, birlikte mutlu olalım…”

Egdaş Ekibi Diyor ki!

Kurucu Ortaklarımızın 2009 yılında EGDAŞ’ı kurarak çıktığı yolda bu kendilerine eşlik ettiğimiz günümüz ve yarınlarımıza, aynı hedefe birlikte yürüyen işimizde uzman bir ekibiz.

“Endüstriyel Güç Dağıtım Anonim Şirketi” kısa adı ile EGDAŞ, bir mühendislik taahhüt firmasıdır. Yurt içi ve yurt dışında elektrik ve makina mühendisliğimiz ile, kapsamlı ve uzmanlık gerektiren projelere imza atıyoruz.

Türkiye'de devam eden elektrik ve mekanik taahhüt operasyonlarımıza ek olarak, işletme bakım, alçak gerilim pano üretimi, yenilenebilir enerji alanların da hizmet sunuyoruz.

Attığımız her adımda, bizi biz yapan Saygı hem işimiz de hem de çalışma stratejimizde en önemli pusulamız. Biz, çevresel, sosyal ve ekonomik açıdan sürdürülebilir bir dünya için mühendislik ve teknoloji gücünü stratejik becerileri ile birleştirerek yenilikçi girişimlerde bulunuyoruz. İşimizi en iyi şekilde yaparken toplumda değer yaratma hedefini de ön planda tutuyoruz.

Başarımızı, sürekli gelişen ve geliştiren, yenilikleri takip eden ilkelerimize, toplumda değer yaratan büyük bir ekip olmamızı yaşadığımız dünyaya ve topluma duyduğumuz saygımıza borçluyuz! İşimizi en doğru şekilde yapmanın yanı sıra, dünyada değerli ve kalıcı izler bırakmayı da önemsiyoruz. İşimize duyduğumuz saygı, işimizi sevgi ile sonuçlandırmamızı ve çözüm ortaklarımızla uyumumuzu daim kılmaktadır.


Başarılarımız

893426 kVA

TOPLAM KURULMUŞ GÜÇ
(kVA)

7138942 MTR

TOPLAM KABLO MONTAJI
(AG KABLO+OG KABLO) (METRE)

7789 GÖZ

TOPLAM PANEL MONTAJI
(AG GÖZ+OG GÖZ) (ADET)

Başarımızın Sırrını Açıklıyoruz


Elektrik Elektronik Makina Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş. kısaca EGDAŞ uzman mühendislik ve müteahhitlik firmasıdır. EGDAŞ olarak başarımızın sırrını açıklamaktayız:


  • Elektrik-Makina-Enstruman-Elektronik alanlarında deneyimli kadrolarımızla yurt içinde ve yurt dışında önemli ve başarılı hizmetler yürütmekteyiz.
  • Taahhüt edilen tesislerin projelendirilmesi ve projeye uyumlu yürütülmesi temel önceliğimizdir. Bu amaçla yetişkin ve kendini kanıtlamış geniş mühendislik kadrosuna sahip bulunmaktayız.
  • Yatırımcı firmalara ihale öncesinde danışmanlık ve avan proje hizmeti de vermekteyiz. Bu hizmetin firmamızı üstün ve seçilir kıldığına inanıyoruz.
  • Yatırımcı firmalarla ilişkilerimizi kaliteden asla ödün vermeden, iş programına ve iş güvenliği kurallarına uyarak, anlayış içinde sürdürmekteyiz.
  • Tesisin devreye alınmasından sonra da, olabilecek arızalara karşı hizmetimiz devam etmekte ve bu hizmette kusur etmemekteyiz.
  • İş güvenliğine gereken önemi vermekteyiz. İş güvenliği konusunda eğitilmiş kadromuzun olması, her şantiyemizde iş güvenliği ekibimiz bulunması bu konuya verdiğimiz önemi göstermektedir.
  • İşimizdeki kararlı, azimli ve istikrarlı çalışmamız gücümüzü ve şevkimizi artırmakta, ilkeli çalışmamız performansımızı daima en üst düzeyde tutmakta, gelecek yıllarla hızlı ve emin adımlarla yürümemizin önünü açmaktadır.
  • Yeni teknolojileri ve ürünleri yakından izlemekte, her geçen gün kendimiz aşarak gelişmekte ve büyümekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti


Kaliteli hizmet sunmak ihtiyaçlarını yerinde tespit edip en etkin projeleri sunarak müşteri memnuniyetlerini sağlamak EGDAŞ’ın öncelikli amaçları arasındadır.

Müşteri Odaklılık


EGDAŞ, her zaman en iyiyi hak eden müşterilerinin isteklerini doğru analiz ederek, Ekonomik ve uygulanabilir projeler üreterek ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Hızlı Çözüm Üretme


EGDAŞ, işletmelerin karşılaşmış olduğu sorunları kendi sorunu bilerek hızlı ve etkin çözülme ulaştırmaktadır.

Yüksek Hizmet Kalitesi


EGDAŞ, yapmış olduğu tüm projelerde dünyaca kabul görmüş standartları uygulayarak, müşterilerinin taleplerinin gerçekleştirmektedir.

Etik Değerler


Dürüst olmak ve doğru davranmak EGDAŞ’ın temel ilkesidir. Açık, şeffaf, hesap verebilen ve etik kuralları göz ardı etmeyen bir yönetim tarzını benimseyen EGDAŞ’ın ortak değerleri arasında özgüven, dürüstlük, takım ruhu, dayanışma ve topluma duyarlılık yer almaktadır.

Güvenilirlik


EGDAŞ, doğruluğuna inandığı projelerde yer alarak, sektörün önde gelen imalatçılar ile çalışarak ve taahhütlerini zamanında yerine getirerek müşterilerinin güvenini kazanmaktadır.Satın Alma Süreçlerimiz

Müşteri taahhütlerimizi karşılamak için, projemize uygun kaliteli malzemelerin tedarik sürecimizi sürekli olarak geliştirip artırabilen malzeme, hizmet ve alt yüklenici tedarikçiler ile birlikte çalışırız. Satın Alma ekibimiz, dışarıdan temin edilen tüm kaynakların satın alınmasını, uzun vadeli çözüm ortaklıklığmızı yürütebileceğimiz şirketleri seçme ve yönetme süreçlerinde görev alır.

Satın alma süreci performans yönetimi sistemimiz, tedarikçileri müzakere, maliyet, kalite, lojistik ve teknoloji kriterleri üzerinden değerlendirir. Değerlendirme sonuçlarına göre, tedarikçilerin gelişime açık alanları belirlenir ve firmalardan iyileştirme talep edilir. Üstlendiğimiz projenin en iyisi olabilmesi için hassas bir çalışma yürütmekteyiz.

Egdaş’ı Oluşturan Dinamik Ekip

Biz; güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımızla sürdürülebilir ilişkiler kurarak faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda olumlu değer yaratmak için çalışıyoruz. Proje taahhüt aşamalarının tüm süreçlerinde her birimin kendi uzmanlık alanında deneyimlerini özverili bir şekilde aktarır.

Ekibimizde ki kişilerin bireysel gelişimi zincirleme olarak kurumumuzun geneline yansır. Bir kişinin başarısı diğerini etkiler ve başarı tüm ekibin uyumlu olarak çalışmasından kaynaklanır.

Başarılı olma yolunda birlik ilkesini benimsemiş, yüksek motivasyona sahip, güler yüzlü, işine tutkuyla bağlı, yüreğiyle iş yapan ve iş birliğine değer veren çalışma arkadaşlarımızın oluşturduğu ekip ruhumuzu taahhütlerimize verdiğimiz garantiyi dayandırdığımız temel etmendir.